szt. /

Kategorie

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu:

telefon: 32 260 10 00
tel kom.: 503 020 025
GG: 3225835
sklep@smerfusie.pl

zobacz więcej

Producenci

W naszym sklepie znajdziesz produkty renomowanych firm:

wszyscy producenci

Prezent

Przesyłka i płatności

W Naszym sklepie dostępne są następujące formy płatności za towary:

 • Za pobraniem - płatność przy odbiorze:
  Za zamówienie zapłacisz gotówką kurierowi w chwili jego dostawy. Paczki pobraniowe nadawane są od razu po skompletowaniu zamówienia.

   
 • Wpłata na konto bankowe - przedpłata:
  Za zamówienie płacisz przelewem bankowym na konto bankowe podane niżej. Czas realizacji zamówienia zależny jest od czasu w jakim pieniążki zostaną zaksięgowane na koncie. Dodatkowe informacje nt. tej płatności dostępne są niżej.

   
 • Płatności poprzez przelewy błyskawiczne systemu dotpay:
  Za zamówienie zapłacisz poprzez przekierowanie systemu dotpay.pl. To system przelewów błyskawicznych - jest całkowicie bezpieczny.

   
 • Płatność ratalna w systemie Credit Agricole przy sprzedaży wysyłkowej:
  Za zamówienie płacisz w systemie ratalnym Credit Agricole. Płatność ratalna dostępna jest zarówno przy wysyłce towaru jak i przy odbiorze w naszym sklepie stacjonarnym.

   
 • Płatność przy odbiorze towaru w Sklepie Stacjonarnym gotówką:
  Za zamówienie zapłacisz gotówką przy odbiorze towaru w naszym sklepie w Dąbrowie Górniczej.

   
 • Płatność kartą płatniczą przy odbiorze towaru w Sklepie Stacjonarnym: Za zamówienie zapłacisz kartą płatniczą przy odbiorze towaru w naszym sklepie w Dąbrowie Górniczej.                                          

  Obsługujemy następujące karty: Visa, MasterCard, Visa Electron, MasterCard Electronic, PolCard, Maeostro, JCB, Bis, American Express, Diners Club International. Płatność kartą możliwa od 20,00 zł!

Przy wpłacie na konto bankowe należy pamiętać, że w przypadku konta w tym samym banku pieniądze są zazwyczaj od razu księgowane, z innego banku następuje to w kolejnym dniu roboczym, a w przypadku wpłaty na Poczcie-Polskiej trwa to ok. 3-7 dni.

Konto bankowe jest sprawdzane w dni robocze o godz. 14:00 wtedy też są księgowane sesje przez bank. Jeśli Państwa przelew jest na naszym koncie do tej godziny paczka zostaje wysłana najczęściej w tym samym dniu roboczym.

Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia czasu realizacji zamówienia w szczególnych przypadkach. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia zadzwoń i zapytaj się o dostępność danego produktu.

Numer konta bankowego: mBank:  90 1140 2004 0000 3902 6177 6470

VIKMAR s.c. Smerfusie.pl, sklep dla malucha
ul. Sobieskiego 31
41-300 Dąbrowa Górnicza

Dostawa na terenie całego kraju odbywa sie za pośrednictwem firmy kurierskiej Siódemka, w uzasadnionych przypadkach paczki wysyłamy Pocztą-Polską.

Koszty przesyłki:

 • Siódemka (średni czas doręczenia paczki 48 godziny)
  • Przy wpłacie na konto bankowe (przelew bankowy) – 15,00 zł
  • Paczka za pobraniem (płatność przy odbiorze) -  20,00 zł

Przy zamówieniu powyżej 500,00 zł wysyłka GRATIS firmą kurierską - przy paczkach wielkogabarytowych, lub ciężkich cena wysyłki ustalana jest indywidualnie.

Wysyłka GRATIS! NIE obejmuje odbiorców hurtowych!

Koszty wysyłki towaru obejmują, zapakowanie i przesyłkę towaru od sprzedawcy do klienta.

Realizujemy również wysyłki zagraniczne, jednak w kwestiach kosztów należy się kontaktować indywidualnie pod numerem telefonu 032 260 10 00 lub adresem e-mail sklep@smerfusie.pl.

Po przygotowaniu paczki do wysyłki klient otrzymuje na adres e-mail numer listu przewozowego. Trudno jednoznacznie określić godzinę przybycia kuriera. Może on przywieźć paczkę o dowolnej porze między godziną 8 a 17.

Można skontaktować się z firmą kurierską powołując się na otrzymany od Nas numer listu przewozowego i ustalić z kurierem godzinę odbioru paczki.

Nie odpowiadamy za firmę kurierską, przy odbiorze paczki koniecznie należy sprawdzić zawartość paczki w obecności kuriera, a w przypadku uszkodzeń lub brakujących towarów w paczce należy spisać protokół szkody.

Bez protokołu szkody nie będziemy mogli pozytywnie rozpatrzeć twojej reklamacji!